יוסי בן אשר

מייל

yossi.benasher@gmail.com

יוסי בן אשר הוא מרצה, מנחה סדנאות וחוקר מוביל בארץ ובעולם בתחומי מנהיגות (Mindful Leadership), אינטליגנציה רגשית, מיינדפולנס ופסיכולוגיה חיובית. יוסי כיהן בתפקידי הנהלה בכירים בחברות טכנולוגיה ובמערכת החינוך. כחבר הנהלה במכללת סמינר הקיבוצים יוסי ייסד את המרכז למיידפולנס ופדגוגיה מתבוננת בחינוך.

יוסי הוא מנחה סדנאות מוסמך בינלאומי של אחת מהתוכניות המובילות בעולם שפותחה בחברת גוגל למנהיגות (Mindful Leadership) ומכיר את צרכי המנהלים והעובדים מכל כיוון.

יוסי בן אשר ייסד בשנת 2018 את חברת Lead Inside המציעה מגוון רחב של תוכניות, סדנאות והרצאות מבוססות אינטליגנציה רגשית, מיינדפולנס, פסיכולוגיה חיובית, SEL ועוד לארגונים ולקוחות פרטיים.

search inside yourself certified teacher

יוסי בן אשר ייסד את חברת Lead Inside כדי לסייע למנהלים ולעובדים בארגון לנהל את העומס שלהם בצורה טובה יותר, לתפקד טוב יותר, גם במשך היום בעבודה, וגם כשהם חוזרים הביתה למשפחה. בסדנאות המנהלים והעובדים מגלים דרכים חדשות לשפר את המיקוד שלהם, לקבל ביטחון בעצמם ובמה שהם עושים, להתמודד טוב יותר עם קונפליקטים, לקבל החלטות טובות יותר ובעצם להגדיל (בעינם, ובעיני אחרים) את הערך שהם מביאים לעולם. "השליחות שלי היא להכניס את הידע הזה כחלק מהערכים של כל ארגון וחברה ולהפוך את העולם האישי (ומקום העבודה) של כל אחד ואחת מאיתנו ליותר טוב"

סדנאות לארגונים

הרצאות בארגונים

סדנאות למנהלים ולקוחות פרטיים

כנסים עם יוסי בן אשר

סדנה של מיינדפולנס

לקוחות ממליצים על יוסי בן אשר

 Shira Sharon  HR Business Partner at IEC - Israel Electric Corporation
Shira Sharon HR Business Partner at IEC - Israel Electric Corporation
קרא עוד
היום קיימנו הרצאה להנהלת האגף המורחבת בנושא חוסן במציאות משתנה. תמי פקלר, מנהלת האגף ציינה את החשיבות שיש לחוסן ביחוד בימים אלה. קיבלנו תגובות נהדרות על ההרצאה, חשיבותה, הרלוונטיות והכלים שניתנו למנהלים 🙏 תודה ענקית ל Yossi Ben Asher יוסי בן אשר, מנחה סדנאות בינלאומי מוסמך
אורלי וייסלברג – מנהלת מערכות מידע פז גז:
אורלי וייסלברג – מנהלת מערכות מידע פז גז:
קרא עוד
אני ממליצה בחום על יוסי בן אשר כמרצה וכמנחה . נכחתי בהרצאה ובסדנה של יוסי בנושא אינטליגנציה רגשית בארגונים. יוסי הינו מרצה ומנחה מרתק, ועורר עניין רב בקרב הצופים.
אייל מזומן - מהנדס IT אומריקס (ג'ונסון&ג'ונסון)
אייל מזומן - מהנדס IT אומריקס (ג'ונסון&ג'ונסון)
קרא עוד
הסדנה אינטליגנציה רגשית מבוססת מיינדפולנס בארגונים נותנת כלים יישומיים מצוינים להפחתת העומס בסביבת העבודה ובחיים האישיים ולהגיע לעיקר, לתוצאות טובות יותר ואיכות חיים.
מנהל אזור - Intel
מנהל אזור - Intel
קרא עוד
תודה רבה על ההרצאה המעניינת ועל החומרים. היה מרחיב אופקים ומעורר מחשבה.
בני ברגר – משרד האוצר בירושלים
קרא עוד
מאוד מאוד נהניתי במפגשים - זה היה זמן איכות מצוין
תלמה רון - Software Sources Ltd
תלמה רון - Software Sources Ltd
קרא עוד
שלום רב, במפגש עם יוסי בן אשר במשרדנו, אהבנו את הרעיון להתחיל כל ישיבה בדקה של ריכוז ושל שקט. ההתכנסות האישית הזו איפשרה לנו להיות יותר מרוכזים ואפקטיבים בישיבה ובכלל. למדנו והחכמנו, תודה לך יוסי.
גליה – לשכת מארגני תיירות נכנסת ישראל
גליה – לשכת מארגני תיירות נכנסת ישראל
קרא עוד
היי יוסי, תודה רבה על ההרצאה! החברים מאוד נהנו.
ד"ר אורית שלוינסקי – האוניברסיטה העברית ירושלים
ד"ר אורית שלוינסקי – האוניברסיטה העברית ירושלים
קרא עוד
אני יכולה להעיד כי יוסי בן אשר הוא בעל מחשבה יצירתית ומעמיקה ויכולותיו כמנחה סדנאות וכמרצה לקהלים שונים גבוהות
הרצל חיוני - מחשב, משטרת ישראל
קרא עוד
בהחלט קורס מעשיר, מוסיף תובנות לחיים. בהחלט קורס מומלץ. תודה רבה רבה
דרור מיג'אן - ראש פרויקט חילול השכר במשטרת ישראל
קרא עוד
היכולת לעצור לקחת נשימה ארוכה בכל שלב ושלב בחיים (עבודה, משפחה, חברים), יגרום לך להגיב אחרת, הרבה יותר נכון, יעיל ומועיל
פרופסור מיקי מוטולה – דיקאן הסטודנטים מכללת אורנים
פרופסור מיקי מוטולה – דיקאן הסטודנטים מכללת אורנים
קרא עוד
אני מכיר את יוסי בן אשר כחמש שנים. תחום העיסוק המשותף שלנו בנושאי פיתוח התודעה זימן לנו שעות רבות של שיחות ופיתוח תכנים בנושא. יוסי הוא מרצה מרתק שיודע להביא את הנושאים החשובים האלה בהרצאות באופן מעניין ואישי. דרך העברת החומרים בסדנה, מזמינה את הקהל לחשיבה עצמית ולדיאלוג.
ד"ר רחלי בלבן – מנכ"ל המכון למדע ותודעה
ד"ר רחלי בלבן – מנכ"ל המכון למדע ותודעה
קרא עוד
בכנס של המכון למדע ולתודעה, יוסי בן אשר העביר הרצאה בנועם ובמקצועיות, הוא סקר את המצב העכשווי באופן מעמיק ומקיף, ניכר כי הוא מומחה בתחום, הן מבחינה מחשבתית/תיאורטית והן בעל ניסיון מעשי רב. הוא הציג את גישתו האישית, ושילב בהרצאתו דוגמאות חיות מעניינות להמחשת דבריו. אני מודה בשם המכון ובאי הכנס, וממליצה עליו כמרצה.
אולפנים מחוז ירושלים
קרא עוד
תודה רבה יוסי בן אשר על ההשתלמות המעניינת והמעשירה. שמחנו להכיר אותך ונהנינו מאוד, הן מהתכנים ומהתרגילים והן מאופן הגשתם. אישיותך המיוחדת ונועם הליכותיך, הקרינו אף מעבר למסכי ה-ZOOM ותרמו רבות לאווירה הנעימה בקורס. תודה מיוחדת על גמישותך לשינויים שנכפו עלינו, ועל הסיוע בעניינים הטכניים. תענוג היה לעבוד אתך, הכול היה מאורגן ומסודר.
הקודם
הבא
סדנאות מיינדפולנס

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!