שמנו לנו למטרה למזג את רווחת הארגון עם רווחת העובד באמצעות מרחב עשייה, מרחב נשימה וכלים לאיזון.
אין זה מתאים לכל ארגון, אך ארגונים בעלי הבנה עמוקה במשאב האנושי, שרצים למרחקים ארוכים, יכולים למקסם תוצאות בעזרת התהליכים שאנו מציעים.
מערכי ההדרכה שלנו, הסדנאות, ההרצאות לארגונים וימי העיון מגוונים ויותאמו אישית לארגון שלך

מיינדפולנס הרצאה

מיינדפולנס

הרצאה מרתקת. מיינדפולנס ובעברית "מודעות קשובה" זהו שם לתהליך בו אנו מביאים את תשומת הלב לרגע הזה, ללא שיפוטיות ובדרך מסוימת. 

בשנים האחרונות מיינדפולנס בא לביטוי בתחומים רבים וביניהם מיינדפולנס בחינוך, מיינדפולנס ברפואה, מיינדפולנס בארגונים, מיינדפולנס למנהלים ועוד. בהרצאה יוסי בן אשר, שייסד והקים את המרכז למיינדפולנס ופדגוגיה מתבוננת במכללת סמינר הקיבוצים ומוסמך ללמד את התכנית המובילה בעולם בתחום מנהיגות מבוססת מיינדפולנס בארגונים שפותחה בגוגל, יספר על "תופעת" המיינדפולנס בארץ ובעולם.

הרצאה מעניינת וייחודית זו מלמדת כישורים התומכים בהתמודדות עם שינוי אשר לקוחים מעולמות האינטליגנציה הרגשית, הפסיכולוגיה החיובית ומיינדפולנס בצורה מעניינת, חוויתית ומהנה כדי להגיע לשיתופי פעולה ולביצועים טובים יותר במהלך השינוי, לשיפור במוטיבציה אל מול השינוי ושיפור ביכולת ההכלה.
התוצאה של ההרצאה היא הפחתה בלחץ של העובדים לקראת השינוי, שיתוף פעולה גבוה יותר והפנמה של כלים פרקטיים וממוקדים להתמודדות עם השינוי המגיע.

מיינדפולנס בעבודה שינוי ארגוני

עבודת צוות

הרצאה לעובדים שמטרתה היא הפחתת הלחץ אצל העובדים בארגון והכנה שלהם לקראת תהליך שינוי ארגוני אותו החברה עוברת.
הרצאה מומלצת זו מתארת את החוויה האנושית הכל כך לא אהובה של יצירת שינוי בארגון תוך שימת דגש על הגורם האנושי, וממשיכה במתן פתרונות וכלים כדי לעבור את השינוי הארגוני בהצלחה באמצעות יישום אינטליגנציה רגשית בארגונים, פסיכולוגיה חיובית בארגונים, חמלה בארגונים ומיינדפולנס בארגונים

הרצאה מעניינת וייחודית זו מלמדת כישורים התומכים בהתמודדות עם שינוי אשר לקוחים מעולמות האינטליגנציה הרגשית, הפסיכולוגיה החיובית ומיינדפולנס בצורה מעניינת, חוויתית ומהנה כדי להגיע לשיתופי פעולה ולביצועים טובים יותר במהלך השינוי, לשיפור במוטיבציה אל מול השינוי ושיפור ביכולת ההכלה.
התוצאה של ההרצאה היא הפחתה בלחץ של העובדים לקראת השינוי, שיתוף פעולה גבוה יותר והפנמה של כלים פרקטיים וממוקדים להתמודדות עם השינוי המגיע.

מיינדפולנס הרצאה מנהיגות העתיד

צוות

הרצאה חווייתית על הקשר בין מנהיגות, מיינדפולנס, אינטליגנציה רגשית ומדעי המוח
בגוגל הבינו שלחפש במנועי חיפוש זה חשוב אולם לא פחות חשוב גם לחפש בתוכנו
אז מה זה בעצם אומר לחפש בתוכנו כדי להיות מנהיגים טובים יותר?
בעבר מקומות עבודה היו מבוססים על שרירים, כיום הם מבוססים על מוח, אולם בעתיד הם יהיו מבוססים על חכמת הלב.
שפיק מינוצ'ה, בית הספר למנהל עסקים בלונדון

יוסי בן אשר שהוסמך בתכנית ההכשרה הבינלאומית היוקרתית שפותחה ונבדקה בחברת גוגל יגיע לספר על מנהיגות העתיד ועל התכנית המרתקת לשילוב בין מיינדפולנס בארגונים ומנהיגות ועל לימודים של שנה עם מנהיגים בכירים מכל העולם שיחד למדו ופיתחו דרך למנהיגות אנושית בעולם העסקי.

"לתפוס אנשים עושים משהו נכון זה ממש יותר עוצמתי מלאסוף התנהגויות לא נכונות.
אז מה הופך אדם למנהיג טוב? יוצגו מחקרים אחרונים על המאפיינים של מנהיגות על.אמפתיה במנהיגות ועל נוכחות.
כשאנו מכחישים את הסיפורים של חיינו או נאבקים הם לוקחים בעלות עלינו. והם מנהלים את ההתנהגות שלנו, הרגשות, החשיבה וההובלה.
לא להזדקק לאף אחד זה בניגוד לנוירו ביולוגיה – אנחנו מחווטים לקשרים. מהנוירוני מראה, לשפה, אנחנו חברתיים.
יוצג הקשר בין מנהיגות לאינטליגנציה רגשית וכיצד יוצרים שייכות של עובדים לארגון
שייכות אינה דורשת ממך לשנות את מי שאתה היא דורשת ממך להיות מי שאתה.

יוצגו תוצאות המחקר שנעשה בחברת גוגל כדי לבדוק מה הופך צוותים לאפקטיביים יותר ביחס לאחרים. ומה האחריות של המנהיג

Search Inside Yourself

עבודת צוות

הרצאה למנהלים על יסודות השיטה המובילה בעולם ליישום מיינדפולנס בארגונים, בניהול ומנהיגות ושילוב מיינדפולנס בעבודה

מוזמנים להכיר את השיטה המקורית שפותחה במעבדות גוגל, לאינטליגנציה רגשית מבוססת מיינדפולנס (מודעות קשובה) למנהיגים ומנהלים.
כלים לשיפור כושר ההתמקדות, האמפתיה והחוסן הנפשי במטרה להוביל את הארגון למצוינות.

מיינדפולנס הרצאה לארגונים -
ככה מתחילים

מיינדפולנס לסטארטאפ

הרצאה מרתקת. מיינדפולנס ובעברית "מודעות קשובה" זהו שם לתהליך בו אנו מביאים את תשומת הלב לרגע הזה, ללא שיפוטיות ובדרך מסוימת.
ביישום מיינדפולנס טמונים יתרונות רבים ובהם הפגת מתח, שיפור יכולת ההתמודדות עם שינויים וקונפליקטים, יישום חמלה בארגונים, פיתוח יכולת להשהות תגובות אוטומטיות ובחירה של התגובה המיטבית, איזון מנטאלי וויסות רגשי, שיפור הקשב ויכולת הריכוז.
בהרצאה נלמד ואף נתנסה במיקוד הקשב הפנימי, פיתוח מודעות רגשית, ריכוז ותשומת הלב, מודעות עצמית פיתוח נוכחות, ויסות רגשי וניהול עצמי במצבי קונפליקט.

חוסן במציאות משתנה

צוות

הרצאה לארגונים שמטרתה שיפור היכולות האישיות, הארגוניות ושיפור ביצועים

מה הופך אדם למנהיג טוב יותר ומה הופך צוותים לאפקטיביים יותר?
מה קרה בגוגל שגרם לחברה להבין שלחפש במנועי חיפוש זה חשוב, אולם כדי לגדל מנהיגים טובים יותר – חשוב לפתח תכנית שמטרתה לחפש בתוכנו?
בעבר מקומות עבודה היו מבוססים על שרירים וכוח פיזי, כיום הם מבוססים על מוח, אולם בעתיד הם יהיו על חכמת הלב של המנהיגים.
בסדנה למנהיגות מודעת יינתנו כלים, תובנות ויוצגו מחקרים מארגונים מובילים בעולם על הדרך למנף את המתנות המייחדות את המין האנושי ואותנו כמנהלים ומנהיגים ותיערך התנסות
מנהיגות מודעת היא כלי ניהולי שתרומתו מוכחת כמסייע למנהלים לפעול מתוך נוכחות ובחירה ולתפקד בצורה מיטבית בתנאים המורכבים, הדינמיים והמהירים של המאה ה -21.
מנהיגות מודעת תופסת תאוצה בעולם המורכב והמשתנה בו אנחנו חיים וכבר מיושמת בחברות מובילות בעולם כמו: Google, Facebook Apple ע"י מתן כלים המשפרים: מיקוד, עבודת צוות, התמודדות עם שינויים וגורמי מתח, הפחתת לחץ ושחיקה, תפקוד אפקטיבי, חדשנות ויצירתיות.

ליצירת קשר - התקשרו, שלחו מייל, או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם