אודות

מיינדפולנס מבוסס אינטליגנציה רגשית בארגונים

את חברת מיינדפולנס (קשיבות) מבוסס אינטליגנציה רגשית  Lead Inside הקים יוסי בן אשר במטרה לסייע למנהלים ולעובדים בארגון להיות הגרסה הכי טובה של עצמם: 

  • לתמוך בשיתוף הפעולה בין העובדים, בין הצוותים ובין העובדים והמנהלים.
  • בחיבור של העובדים לליבת הארגון ולמטרות שהארגון הציב לעצמו.
  • ובפרט להוביל אנשים להיות במיטבם, במפגש עם עצמם, עם אחרים ועם העולם.

המטרה של חברת מיינדפולנס מבוסס אינטליגנציה רגשית

המנהלים והעובדים בארגון צריכים ללמוד כל הזמן דברים חדשים: תוכנות, פלטפורמות חדשות, פרויקטים חדשים אליהם הם מצוותים. הם צריכים ללמוד להיות בקשר במהירות עם אנשים חדשים וללמוד תהליכי עבודה חדשים.

במגוון הסדנאות לארגונים שאנו מקיימים, המנהלים והעובדים מגלים דרכים חדשות לשפר את המיקוד שלהם. לקבל בוסטים של מוטיבציה. לקבל ביטחון בעצמם ובמה שהם עושים. להתמודד טוב יותר עם קונפליקטים. לקבל החלטות טובות יותר. לנהל ולהתנהל טוב יותר ובעצם להגדיל (בעינם, ובעיני אחרים) את הערך שהם מביאים לעולם. 

המנהלים יוצאים מההכשרות כשהם יודעים לנהל את העומס שלהם בצורה טובה יותר. וכתוצאה לתפקד טוב יותר, גם במשך היום בעבודה, וגם כשהם חוזרים הביתה למשפחה.

אנחנו ב-Lead Inside מיינדפולנס (Mindfulness) מבוסס אינטליגנציה רגשית, מציעים סדנאות והרצאות לארגון. אותן מנהלים, עובדים וצוותים יכולים ליישם מדי יום.

לכל צוות המנחים השותף לעבודה חשובה זו יש ניסיון אישי ארוך של תרגול מודעות ברמה גבוהה ושל מיומנויות ההוראה. כל המרצים שלנו מקצועיים ביותר ועומדים בדרישות של מצוינות.

אני מזמין אתכם ליצור קשר עוד היום ולעזור לעובדים ולמנהלים שלכם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם.

מוזמנים להצטרף ללקוחות שלנו

הצוות

לכל צוות המנחים של LeadInside השותף לעבודה חשובה זו יש ניסיון אישי ארוך של תרגול מודעות ברמה גבוהה ושל מיומנויות ההוראה. כל המרצים שלנו מקצועיים ביותר ועומדים בדרישות של מצוינות

יוסי בן אשר, מייסד LeadInside

שמי יוסי בן אשר ואני כאן בשביל לעזור לכם להיות הגרסה הכי טובה שלכם.
עבדתי שנים כמנהל בכיר בחברות תקשורת, בסטארטאפ. כחבר הנהלה במכללת סמינר הקיבוצים ועוד. המון עומס, לחץ, שחיקה. הבנתי שאני חייב לשפר יכולות כל הזמן. לפתח את היכולות המנטליות, הרגשיות והקוגניטיביות  – היום קוראים לזה בשמות כמו: מיינדפולנס, חשיבה חיובית ואינטליגנציה רגשית .

 

מצאתי את הדרכים. אני יודע לזהות, לראות מה אתם צריכים,. לתת לכם את כל מה שאני יכול במרחב שנייצר וביציאה ממנו. אני מגיע עם ניסיון רב בהובלה של מהלכים מורכבים בארגונים. ייסדתי את החברה כדי שהמנהלים והעובדים יעבדו טוב יותר, יביאו את עצמם לידי ביטוי. שתהיה שקיפות וכנות, שיהיה קשר טוב בין העובדים.

הוכשרתי בתוכנית היוקרתית ואני מנחה מוסמך של התוכנית שפותחה ונבדקה ב- Google  Mindful Leadership  למנהיגות מבוססת אינטליגנציה רגשית לשיפור כושר ההתמקדות, האמפתיה והחוסן הנפשי במטרה להוביל את הארגון למצוינות.

לי זה עשה הרבה סדר והגיון. ובעיקר נתן לי את הכלים הנכונים להנחיל את המיינדפולנס למנהלים ולעולם העסקי שממנו הגעתי.

הבנתי, שברגע שמאפשרים לאנשים לעצור ולנשום רגע בתוך המרוץ הזה, זה מאפשר להם להתחבר למי שהם. לזהות מה הם רוצים, מה מניע אותם ומה הם אוהבים. ברגע שנוצר חיבור טוב יותר בינם לבין עצמם, הם יוצרים מערכות יחסים טובות יותר בינם לבין הסביבה. בסדנאות שאנחנו מעבירים בחברות טכנולוגיות, ארגונים ציבוריים, מוסדות חינוך ורפואה אני רואה את הקסם הזה מתרחש ממש מול העיניים שלי.

הקלישאה הזו של חיים פעם אחת, היא אמת כואבת. אנחנו יודעים את זה , אבל לא מצליחים לעצור בשביל לתכנן מסלול מחדש.
אני רוצה לאפשר לכם מרחב שייתן לכם תשתית מצוינת להביא את עצמכם לידי ביטוי. וללמוד את עצמכם קודם כל במרחב המוגן הזה.
וחשוב מזה – לתת לכם כלים פרקטיים ליישום הבחירות שלכם בחיים עצמם.

אנשים שנכנסו לסדנה מותשים ומתוסכלים מהלחץ והעומס שהם נמצאים בו, יוצאים ממנה כשהם יודעים לנהל את העומס שלהם בצורה טובה יותר, שלווים ונוכחים יותר. וכתוצאה יכולים לתפקד טוב יותר, גם במשך היום בעבודה, וגם כשהם חוזרים הביתה למשפחה.

הם מגלים דרכים חדשות לשפר את המיקוד שלהם. לקבל בוסטים של מוטיבציה. לקבל ביטחון בעצמם ובמה שהם עושים. להתמודד טוב יותר עם קונפליקטים. לקבל החלטות טובות יותר ובעצם להגדיל (בעינם, ובעיני אחרים) את הערך שהם מביאים לעולם.

השליחות שלי היא להכניס את הידע הזה כחלק מהערכים של כל ארגון וחברה. ולהפוך את העולם האישי (ומקום העבודה) של כל אחד ואחת מאיתנו ליותר טוב.

דוקטור אורית שלוינסקי

שימשה בתפקידים מגוונים ובכירים במערכת החינוך : הוראה וניהול פדגוגי בביה"ס השש שנתי ויצו הדסים . שותפות בצוות ההקמה וניהול המרכז לאמפתיה בחינוך  במכללת סמינר הקיבוצים. ובמקביל מדריכה פדגוגית ומרצה במכללה . כיום מדריכה בסדנאות הסטאז' ומרצה באוניברסיטה העברית בנושא : אמפתיה בחינוך. ובמקביל מנחה סדנאות סימולציות העוסקות במצבי קונפליקט. תוך יישום  פרקטיקות של אמפתיה בתהליך.

קישור למאמר בקו לחינוך (2019)

נטע

נטע לב ארי

למדה תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן. טיפול בתנועה. בדרך לדוקטורט על יוגה מקדמת בריאות באוניברסיטת תל אביב. התמחות בטיפול בטראומה, הפרעות קשב וריכוז, הפחתת מתחים ואיכות חיים. מורה ליוגה תרפיה. מלמדת מיינדפולנס ומדיטציה 13 שנים.

אני מזמין אתכם ליצור קשר עוד היום ולעזור לעובדים ולמנהלים שלכם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם.

ליצירת קשר - התקשרו, שלחו מייל, או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם