מיינדפולנס הרצאה

מיינדפולנס הרצאה מרתקת

מיינדפולנס ובעברית "מודעות קשובה" זהו שם לתהליך בו אנו מביאים את תשומת הלב לרגע הזה, ללא שיפוטיות ובדרך מסוימת.

 

צפו בתקציר הרצאה על מיינדפולנס בעבודה
ביישום מיינדפולנס טמונים יתרונות רבים ובהם הפגת מתח, שיפור יכולת ההתמודדות עם שינויים וקונפליקטים, יישום חמלה בארגונים, פיתוח יכולת להשהות תגובות אוטומטיות ובחירה של התגובה המיטבית, איזון מנטאלי וויסות רגשי, שיפור הקשב ויכולת הריכוז.
בהרצאה נלמד ואף נתנסה במיקוד הקשב הפנימי, פיתוח מודעות רגשית, ריכוז ותשומת הלב, מודעות עצמית פיתוח נוכחות, ויסות רגשי וניהול עצמי במצבי קונפליקט.

אז על מה כולם מדברים: מיינדפולנס הרצאה

מיינדפולנס – תשומת לב לרגע הנוכחי באופן נוכח, מקבל ולא שיפוטי – הוא תרגול פשוט הזמין לכולנו. מחקרים מראים שזו גם שיטה מעולה להפחתת לחץ, כולל בעבודה.

כ – 50% מהזמן בשעות הערות שלנו, מחשבותינו נודדות – אנו חושבים על העתיד, מתעכבים על העבר, דואגים, מפנטזים, מתעצבים או חולמים בהקיץ. מיינדפולנס מחבר אותנו לרגע הנוכחי. ונותן לנו את הכלים שאנחנו צריכים כדי להיות פחות לחוצים, ויותר שלוים עם עצמנו ולאחרים.

ישנן דרכים רבות לטפח מיינדפולנס בעבודה, החל מהליכה במהלך היום וכלה בהפסקות מכוונות בעת אכילה. אחת הדרכים האמינות ביותר היא תרגול פשוט.

אחת הדרכים בעזרתן מיינדפולנס יכול לסייע היא פשוט בכך שהתרגול מאפשר לנו לשפר את המיקוד שלנו. כאשר אנו עוברים כל הזמן ממשימה אחת לאחרת, איכות העבודה שלנו עלולה לרדת. על ידי תרגול מיינדפולנס – פשוט לחזור לרגע הנוכחי שוב ושוב – אנו יכולים לאמן את עצמנו להיות ממוקדים יותר.

 

מינדפולנס הרצאה: היתרונות לארגון ע"י יישום מיינדפולנס בעבודה

מאמר זה נכתב ע"י יוסי בן אשר מיסד חברת Lead Inside מיינדפולנס מבוסס אינטליגנציה רגשית

אם גם אתן/ם רוצים להביא לארגון שלכן/ם מיינדפולנס מבוסס אינטליגנציה רגשית מוזמנות/ים להרשם לאחת ההרצאות בארגונים או לאחת הסדנאות בארגונים שלנו

מיינדפולנס הרצאה

 

https://www.youtube.com/watch?v=_bYZDpBP_Zk&t=356s&ab_channel=YBA

סדנאות מיינדפולנס

רוצים לקבל מידע נוסף?

השאירו לי פנייה ואחזור אליכם בהקדם!

עוד כתבות מעניינות